Venujem sa sprevádzaniu žien a mužov, aby mali odvahu žiť život podľa seba.
Mojím poslaním je inšpirovať ľudí, pretože verím, že náročnými životnými zmenami môžeme prechádzať s ľahkosťou a nové možnosti prijímať s väčším pochopením a radosťou.
Pomôžem vám odbúravať vnútorné prekážky a naučím vás, ako narábať s vlastnou silou a energiou. To všetko s empatiou, využitím intuície a prostredníctvom zážitku, ktorý vedie k zmene.

Som tu pre vás

Životný koučing

Životný koučing

Zažite transformačný rozhovor, ktorý vám pomôže nájsť vnútornú silu, aby ste mohli vytvárať život, po akom túžite.

... čítať ďalej →
ThetaHealing

ThetaHealing

Prevediem vás terapeutickým rozhovorom, vďaka ktorému uvoľníte svoje blokujúce presvedčenia či emócie a prinesie vám pozitívnu zmenu.

... čítať ďalej →
Workshopy

Workshopy

Využite silu skupiny a zúčastnite sa zaujímavých workshopov najmä pre ženy venovaným témam životnej energie, tvorivosti a kráse stredného veku.

... čítať ďalej →
Programy pre firmy

Programy pre firmy

Realizujem programy celostného rozvoja, duševného zdravia a tvorivosti pre firmy a zamestnancov.

... čítať ďalej →

Prečítajte si moju knihu Nanovo

Objednajte si knihu inšpirovanú príbehmi žien, v ktorej sa nájde ktokoľvek, kto sa ocitol na križovatkeReferencie

Nie je viac lepších vecí na práci, než robenie toho, čo má naozajstný zmysel. Našťastie žijeme v dobe, ktorá nám to umožňuje. Ale občas tomu potrebujeme pomôcť. Som rád, že sú ľudia ako Lýdia, ktorí pomáhajú meniť ľudí a firemné prostredie tak, aby podporovalo kreativitu, slobodu a zmysluplnosť.

S Lýdiou som spolupracovala na viacerých projektoch a vždy to bol obrovský zážitok, či už po ľudskej alebo profesionálnej stránke. Všetko, čo robí, robí s absolútnym nadšením a presvedčením, že v práci sa dá dosahovať všeobecný pocit šťastia, pokiaľ majú ľudia vytvorené dobré podmienky. Takýto priekopnícky prístup pomáha zamestnávateľom aj zamestnancom dosahovať väčšiu spokojnosť a zmysluplnosť. Aj preto je jej práca veľkým prínosom a inšpiráciou pre ľudí v zamestnaní, ale aj pre tých, ktorý pracujú v podnikateľskom prostredí.

Lydka úplne otočila môj pohľad na šťastie, ale aj môj manažérsky výkon verzus čas. Prostredníctvom hier sa vraciam k tvoreniu lepších vecí. Úprimne ďakujem.

Blog

Výnimočná verzus dokonalá

Výnimočná verzus dokonalá

Chcete byť šťastná navonok alebo naozaj? Čo vám napadne, keď sa povie dokonalá žena? Viete, aký je rozdiel medzi výnimočnosťou a dokonalosťou? Inšpirujte sa a vyberte si, akou sa chcete v živote stať.

... čítať ďalej →
Sústreďte sa na energiu, nie na čas

Sústreďte sa na energiu, nie na čas

Všetko okolo nás je energia. Čo si pod tým môžeme predstaviť? V živote často hovoríme, že nemám energiu, niekto mi vysal energiu alebo ma ňou naopak nabil. Niekto jej má viac, iný menej. Čo znamená mať viac energie a ako ju získať?

... čítať ďalej →
Prečo by sme mali tvoriť? Aby sme žili

Prečo by sme mali tvoriť? Aby sme žili

Byť či nebyť kreatívny? Ako to máte v živote a v práci vy? Myslíte si, že vám chýba tvorivosť? Omyl. Súčasná doba prináša mnoho zmien, na ktoré môžeme nazerať inak, než sme zvyknutí. A práve v tom nám kreativita pomáha.

... čítať ďalej →Chcem dostávať novinky a inšpirácie

© Copyright 2024 Lydia Ladanová - Všetky práva vyhradené | Powered by Mastery.sk